Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jasińska-Colasanti mieści się w centrum Poznania na ul. Kramarskiej 7 (przy Starym Rynku).

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców a także na rzecz włoskich podmiotów.

Odpowiadając na potrzeby Klienta  współpracujemy  z innymi kancelariami na terenie Polski oraz Włoch, kancelariami notarialnymi, komorniczymi, biurami pośrednictwa obrotu i zarządzającymi nieruchomościami.

Kancelaria na stałe współpracuje z: Kancelarią Radcy Prawnego Jolanta Gibka, Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Dłutkowska-Nowak

W ramach Naszych usług:

  • udzielamy porad prawnych (w tym: porady prawne online ),
  • prowadzimy sprawy sądowe,
  • przygotowujemy dokumenty prawne,
  • przygotowujemy umowy (w tym  również: umowy online),
  • przygotowujemy opinie prawne,
  • prowadzimy bieżącą obsługę prawną firm, spółek
  • przygotowujemy dokumenty do rejestru podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym,

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym zakresem Naszych usług w zakładce: Zakres usług oraz z Prezentacją Kancelarii.


Zasada Rzetelności, Poszanowania Klienta i Poufności

Naczelnymi zasadami, którymi kieruje się Kancelaria we współpracy z klientami jest zasada rzetelności, poszanowania klienta i poufności.

Staramy się, aby interesy Naszych klientów były jak najlepiej zabezpieczone, a klient otrzymał wyczerpującą informację na każdym etapie postępowania w jego sprawie. Równie istotną przestrzeganą przez Nas zasadą jest zasada zachowania tajemnicy zawodowej Radcy Prawnego, którą reguluje ustawa o radcach prawnych oraz Kodeks Etyki Zawodowej Radcy Prawnego. Zdajemy sobie sprawę, że klient, który zwraca się do Nas o poradę prawną oczekuje nie tylko profesjonalnej obsługi prawnej, ale również poszanowania  prywatności. Dlatego też dbając o dobre imię klienta powierzone informacje, dokumenty,  a także przygotowane przez Nas dokumenty odpowiednio zabezpieczamy.

Zapewniamy Naszym klientom profesjonalną obsługę prawną.
Sukces Naszych klientów to sukces Kancelarii.